עב

עב

גול

 אודות היצירה

ב-GOAL מבקשת האמנית נועה קלגסבלד לספר סיפור שטרם סופר על הספורט הישראלי ועל העיר לוד: סיפור של דו-קיום, שוויון וחתירה משותפת לניצחון. במהלך הפרויקט תאסוף האמנית רגעים קטנים, אינטימיים ויומיומיים המתקיימים בחדר ההלבשה של קבוצת הכדורגל. "החדר האחורי" יובא לקדמת הבמה ויציג את הפסיפס האנושי הייחודי ומעורר ההשראה המתקיים בקבוצת הכדורגל המעורבת של לוד כדוגמה ללכידות קבוצתית החותרת לניצחון משותף.

 אודות היוצרים

נועה קלגסבלד

נועה קלגסבלד

נועה קלגסבלד היא אמנית בינלאומית, המתמקדת בצילום ובפיסול. עבודותיה של קלגסבלד עוסקות בקשר שבין אמנות, ספורט וקהילה ומתמקדות בסוגיות חברתיות, דוגמת יחסי גברים ונשים, הקשר בין קהילה ואוהדים ולכידות קבוצתית. נועה בוגרת בהצטיינות במחלקה לאמנות רב תחומית של "שנקר". במהלך לימודיה הוענק לה הפרס לצילום ע"ש ליאור זיו. בשנת 2020, נבחרה לאחת מ-30 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 30 של המגזין היוקרתי Forbes. עבודותיה הוצגו במגוון תערוכות והן נכללות באוספים רבים.

בשנת 2021, תערוכת היחיד "שוויון זמני" זכתה לסיקור ולשבחים רבים הן מעולם האמנות והן מעולם הספורט. כמו כן, נועה נבחרה להיות האמנית הראשונה בישראל שמובילה את סדרת שיתופי הפעולה של רשת חנויות היוקרה Factory 54 עם אמנים מתחומים שונים.

יוטיוב
פייסבוק
וימאו
ACADEMIA

צילום: דניאל חנוך

רקיע דף הבית

״מעלינו רק רקיע״. אילן רמון ז״ל, 2003.

משימת 'רקיע' היא דוגמא לשיתוף פעולה יוצא דופן בין שלל גורמים והיא מגלמת ערכים של שלום, חדשנות, מנהיגות, ואחריות חברתית. שילוב החלומות שמשימה זו מגלמת בתוכה, וההוכחה כי הכול באמת אפשרי – הם חלק מרכזי מהחזון שלנו.

העדכונים שלנו יביאו אותך צעד אחד קרוב לחלל

!נרשמת בהצלחה

Israel ministary of science
Ramon foundation
Israel space Agency

© כל הזכויות שמורות לרקיע. אתר זה נבנה ע״י Editor X

עב

עב
Space station

עמוד הבית

Girl science

חינוך

מדע בחלל

שידורים מהחלל

אמנות

הכל בחלל

יומן מסע

חנות

Space x

אודות