מדריך סאונד לתחנת החלל הבינלאומית

 אודות היצירה

מתוך התבוננות בקטעים שונים מתחנת החלל מעין שמה לב לסאונדסקייפ הייחודי של התחנה; לרעשי המכונות השונים, להבדלי האקוסטיקה וההדהוד בין המודולים וכן להרכב האנושי המענין. העבודה מציעה אלבום שיהווה מצד אחד תיעוד צלילי של החיים בתחנה ושל המשלחת ומצד שני יהיה סוג של טיול סאונד בתחנת החלל עבור המאזין מכדור הארץ. הסאונד יאסף ממספר מקורות: החל בהקלטות בתחנת החלל עצמה, שימוש בתקשורת השוטפת של התחנה עם המרכזים השונים ועד לעיבוד נתונים וסוניפיקציה של חלק מהניסויים המדעיים.

 אודות היוצרים

מעיין צדקה

מעיין צדקה

משהו על האמנית וואו איזה אמנית, היא מודעת חברתית ומראה לנו דברים שלא ידענו שכ״כ משפיעים על היומיום שלנו. אנחנו אוהבים אותה מאוד משהו על האמנית וואו איזה אמנית, היא מודעת חברתית ומראה לנו דברים שלא ידענו שכ״כ משפיעים על היומיום שלנו. אנחנו אוהבים אותה מאוד משהו על האמנית וואו איזה אמנית, היא מודעת חברתית ומראה לנו דברים שלא ידענו שכ״כ משפיעים על היומיום שלנו. אנחנו אוהבים אותה מאוד משהו על האמנית וואו איזה אמנית, היא מודעת חברתית ומראה לנו דברים שלא ידענו שכ״כ משפיעים על היומיום שלנו. אנחנו אוהבים אותה מאוד

רקיע דף הבית

״מעלינו רק רקיע״. אילן רמון ז״ל, 2003.

משימת 'רקיע' היא דוגמא לשיתוף פעולה יוצא דופן בין שלל גורמים והיא מגלמת ערכים של שלום, חדשנות, מנהיגות, ואחריות חברתית. שילוב החלומות שמשימה זו מגלמת בתוכה, וההוכחה כי הכול באמת אפשרי – הם חלק מרכזי מהחזון שלנו.

העדכונים שלנו יביאו אותך צעד אחד קרוב לחלל

!נרשמת בהצלחה

Israel ministary of science
Ramon foundation
Israel space Agency

© כל הזכויות שמורות לרקיע. אתר זה נבנה ע״י Editor X

עב

עב
Space station

עמוד הבית

Girl science

חינוך

מדע בחלל

חדשות

Space x

אודות

צרו קשר